Kedimin Dışkısında Kurt Var

nagihan98

kedimin dışkısı sabah normaldi sonra sıvı yaptı sonrakinde sıvı ve kurtlar vardı iç parazit mi yaptırmam gerekiyor acaba :(

9 CEVAP

Infernus

Evet.Bundan daha net bir belirti olamazdı. Ben uğraşırım/beceririm derseniz alternatif bitkisel karışım da yapabilirsiniz.

Astrea89

İç parazit hapları oluyor veterinerlerde.. O da işinizi görecektir.. Derhal bir veterinere gidip bilgi almalısınız.. Çok geçmiş olsun.

nagihan98

teşekkür ederim bugün iç dış parazit tekrar yaptırdım inşallah düzelir :)

Nurbaran

Daha önce iç dış parazit yaptırdınız mı? Ya da en son ne zaman yapmıştınız? Acıya rağmen parazit oluşuyor mu merak ettim.

Nurbaran

Aşıya*

lamiaaslan123

iç parazit aşısı olmalı.

Ktslkysclk

Kediniz kac aylik ?

Yeni bir mevsime geçiyoruz o yüzden iç dış parazit yaptırmanız gerekiyor.

nagihan98

parazit için bi hafta geç kalmıştık ama şimdi yaptırdık bi sıkıntımız yok çok teşekkür ederim :)