Kedim Çok Zayıf, Nasıl Kilo Alır?

FONFON

6 aylık ve 1.9 gram. Hastaydı kaç gün kendisine yeni geliyor, sarılık ve hafif böbrek büyümesi varmış. Bir deri bir kemik kaldı. İlik suyu, et, yaş mama veriyorum. Protein oranı yüksek mamalar alıyorum ama 50 gram bile alamadı😞

2 CEVAP

_aleykmsl_

protein oranı yüksek mama fazla kullanmanızı önermem böbreklerde rahatsızlık yapabiliyor ki zaten böbrekleri sorunluymuş beslenmesini dengeli tutup somon yağı türü ek vitaminler kullanarak toparlarsınız İnşAllah hemen sağlığına kavuşur yavrucak

FONFON

Çok teşekkür ederim. Böbrekleri için özel bir mama aldım, somon yağı da alacağız.
İnşallah eski tombul haline gelir🤲