Göz Alanında Uzmanlaşmış Veteriner Tavsiyesi(İstanbul)

MiskoBalim

Merhaba, kedim sürekli gözünü kısıyor ve bulutlanma fark ettim. Veterinere götürdüğüm de ise bir sıvı dökerek kontrol ettiler ve çizilme ya da vb bi durum olmadığını söylediler. Sol gözünde buğulanma var ve karanlıkta telefon elimdeyken fark ettiğim sol göz bebeği tuhaf bir şekilde parlıyor. Solunum yolları ile ilgili tedavisi için tekrar kontrole götürdüğüm de gözüne tekrar baktılar ve başka bir veteriner polikliniği önerdiler. Ancak tüm randevuları dolu. İstanbul civarında göz alanında uzmanlaşmış veteriner tavsiye edebilecek var mı?

4 CEVAP

Baykusbey

Veteriner göz merkezi var alanlarında uzmanlar ataşehirde

Eşkiya

Phd point veteriner kliniği Avcılar

LinaSutlac

merhaba. İstanbulda gözle ilgilenen çok fazla veterinerlik seçimi yok. Biz istanbul üniversitesi hayvan hastanesine götürüyorduk . tavsiye ederim. Avcılarda üniversitenin içinde.

HepsiPati

Murat Şaroğlu var İstanbul da. Bir araştırın.