Kedim Yaş Mama Yemiyor

grsaras

Kedim yaş mama koyduğumda yemiyor onun yerine kuru mamasını yemeye devsm ediyor başka marka da denedim onu da yemedi eskiden yaş mamayı severek yerdi şimdi neden yemiyor olabilir

3 CEVAP

Nehn

Cesitlerini deneyebilirsiniz balikli cok seviyolar genelde onun haricinde tavuk cigerinden ya da diger etlerden icine patates havuc haslayarak da kendi yas mamanizi yapabilirsiniz

HaydutveNazli

Huy değiştiriyorlar bizimkide tavuk yemiyor et yemiyor artık, yaş mama zaten çok faydalı değil.

nevfel

yemiyorsa çok zorlamamak gerek aslında... bizim sıpa kokusunu veterinerle bütünleştirdiği için yaş mama yemiyor mesela. sadece bir kez veterinerimizin hasta olduğunda besleyici olsun diye verdiği bir konserveyi yemişti. bence hekiminize danışarak ondan bir yaş mama alabilirsiniz :)