Beapher Malt Kedi

UmutPasam

Hayirli aksamlar. Beapher kedi malt urunu aldim farkli bir yerden lakin urun cok kati kivamda. Macun gibi degil. Oyle mi olmasi gerekiyor. Kullananlar bilgilendirirse memnun olurum. Urunun skt 1 seneden fazla.

4 CEVAP

grsaras

bir anormallik yok gibi demiştim zaten beaphar diğer maltlara göre daha katı bir yapıya sahip macun gibi değil

HaydutveNazli

Evet yapısı böyle ve erkek kedimin yediği tek malt ve gerçekten iyi geliyor ona. Size tavsiyem dolapta tutun yoksa sulanıyor

UmutPasam

Anladim. Bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurbederim. Hayirli guzel omurleri olsun canlarin

UmutPasam

Cok tesekkur ederim sizde bilgilendirdiginiz icin. Saglikli bereketli huzurlu omurleri olsun Can'larin: )