Korku

Annemi 3 yaşında kedi tırmaladıgı icin bilinçaltında bi korku olusmus ikna edemiyorum onu. Fikri olan var mı?..

2 CEVAP

benimde annem çok korkuyodu ve korkmasına ragmen ewde kedimiz var ama artık ondan korkmuyo sewiyo hatta bence annene tatlı komik ve sewecen kedi vidyoları izletmelisin

sforselin

Kardeşimin arkadaşı da korkuyormuş kedilerden. Geçen gün bize geldiğinde resmen Modi'yle kovalamaca oynadılar korktuğu için. Biraz zaman geçince hareketlerini izledikçe daha az korkmaya başladı. Uyurken sevmiş hatta. İlk defa bir kediye dokunmuş.
Kısacası tavsiyem kedisi olan bir tanıdığınızı, akrabanızı ziyaret etmeniz. Korkusu hafiflediğinde onun bakımına muhtaç bir canlıyı geri çeviremeyecektir.