Kucuk Kedi Gozunu Kisiyor

nht

Bahceme geldikce besledigim bir kedi sanirim birkac aylik, erkek. 3-4 gundur ne zaman görsem sık sık tek gozunu kisiyor ve gozunde civik yesil capak da var. Bu normalmi ve gecermi yada bir veterinere mi goturulmeli yada basit bir sey falan mi yapılmalı ( Dr Animal falan mi sikayim - tabi izin verirse).

4 CEVAP

grsaras

o göz gün geçtikçe kapanır veterinere götürün hemen o merhem verir ya diz sürersiniz ya da sürekli götürürsünüz veteriner sürer

muratt_dgn

eğer veterinere götürme durumunuz yoksa dr.animali pamuğa sıkıp gözlerini bastırmadan silin sabah akşam düzelecektir dr animal yoksa ılık çay ile (çayın demi sadece) pamukla silin sabah akşam

nht

Veteriner antibiyotik ve göz damlası verdi ama birsey ile silmekten bahsetmedi. Onu da sorayim. Bir kotulesme yok ama hala kisiyor 1 hafta oldu artik baslayali

nht

Gözlerine sürün derken gözü kapaliyken goz kapaklarinin birlesim yerine dogrumu?