Ankara/Çankaya Veteriner Tavsiyesi

bayikbocuk

Ankara'da, mümkünse Çankaya sınırları içinde 9-10 aylık erkek kedimin aşılarını ve takiplerini ilgiyle yapacak, tetkiklerini eksiksiz yapıp sorunsuz bir şekilde kısırlaştırabileceğim, bir sıkıntımız olduğunda telefonla ulaşabileceğim tecrübeli bir veteriner kliniği arıyorum.

Arama yaptığımda birçok klinik çıkıyor ama güncel bir bilgi bulamadım.

Tavsiyelerinize ve önerilerinize açığım.

2 CEVAP

bayikbocuk

Hiç önerisi olan yok mu?

TugceKoral

Merhaba, ben VetVital Veteriner Kliniğine götürüyorum, hocalarımızdan çok memnunum ancak bir tık pahalı olabilir diğer kliniklere göre.