Nd Tropical Selection Mama Hakkinda

Cemalchief

Merhaba, bu maya cesidi 2,3 aylik. Kullanan var mi sonuclari neler paylasir misiniz? Yeni ciktigi icin fiyatlar da uygun kg fiyati yaklasik 200 tl bandinda proplan royal canim hills ten bile uygun suan. Tecrubeleriniz var mi

3 CEVAP

nefeskedi

Merhaba çıkar çıkmaz denedik, kedim severek yiyor kuzu etli kısır kedi mamasını. Açıkçası kim ne derse desin N&D şu an piyasada f/p olarak en memnun kaldığımız mama.

Cemalchief

Cok tesekkurler ileride deneyecegim

_Daisy_

Tavuklu ve tropikal meyveli olanından aldık biz de. Öncesinde Royal kullanıyorduk. Bir sorun yaşamadık sağlık açısından. Tadını da sevdi, gayet güzel yiyor.