Sokak Kedileri İçin Mama

Mrt26

Merhabalar, evimde 2 kedim var.Yaklaşık 3-4 senedir sokaktaki canlar içinde ayda bir 15 kg mama alıyorum.Fakat son aldığım, Vancat marka kedi mamasına bugün 3. gün ve mamaya dokunmadılar.Aldığım yer ve Vancat müşteri hizmetlerini aradım ambalaj açıldığı için geri almıyorlar.Para ve yem çöp oldu.Sokaktaki canlara mama alıyorsanız, dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

5 CEVAP

HaydutveNazli

Teşekkürler ben yorumları çok dikkatli okuyorum genelde negatif yorumlara odaklanıyorum. Micho mamayı çok seviyorlar mystic ve econature de alıyorum

Slnysrf

Pawpaw marka balıklı mama alıyorum çok severek yiyorlar .

Nazlican09

Enjoy marka mamayı tüm kediler severek yiyor ama bazen enjoy pahalıya geliyor honey diye bir marka var sokaktaki kedilere alıyorum tavuklu ve renkli taneli olanları severek tüketiyorlar.

Minikmuezza

Bende 10 kk luk bonnie öarka dana etli kuru mama aldım.deli gibi aç oldukları halde yemediler

Mrt26

Bende Enjoy, Econature, Trendline veya **********'dan alıyordum.Eski yorumları iyiydi, fakat son mamaların aroması ve şekli değişmiş hiçbir kedi yemiyor.