Yaklaşık 10 Aylık Erkek Kedim Kilo Alması İçin Ne Yapmam Gerekir?

bicir_nese

YAKLAŞIK 10 AYLIK ERKEK BİR KEDİM VAR.ÖZEL BİR IRK DEĞİL.SOKAK KEDİSİ.DOĞDUĞU GÜNDEN İTİBAREN BENİMLE BİRLİKTE.ANCAK HİÇ KİLO ALAMIYOR.İŞTAHI İYİ SAYILIR ANCAK NEDEN BÖYLE OLUYOR ANLAYAMIYORUM.YAŞADIĞIM YER İTİBARİYLE SIKÇA MUAYENEYE GÖTÜREMİYORUM AŞILARINI BİLE ZAR ZOR YAPTIRDIM.

2 CEVAP

ZeynepMia

kaç kilo

Ecerana

Kuru mamasının yanın da hergün bir yaş mama konservesinin 4 te 1 Bi bölüp verebilirsiniz aynı zamn da tavuk, tavuk çorbası, bulyonlu makarna filan da yapıp verebilirsiniz ama çok aşırıya kaçmayın ödül maması gibi düşünün ara ara verin zaten mama da yeteri kadar besin var