Alerji Testi !!!!!!!!!

Bebekfabri

Arkadaşlar oğlumun bitmek bilmeyen kaşıntısı artık yüzünü kanatacak hale geldi. Kaç klinik gezdik. Biri alerji dedi, biri mantar dedi, biri takıntı dedi. Mamayı değiştirdim, balıklı mama aldım... En son dün gittiğimiz klinik "Bizde yok ama kapsamlı bir klinikte alerji testi yaptırın" dedi. Bunun fiyatını bilen var mı?

14 CEVAP

Kedimekim

http://www.ggacademia.com/?pnum=35&pt=Alerji+Testi eger dedikleri test buysa pahalı baya ama kesin sonuç verici görünüyor. Geçmiş olsun.

kedisever-34

Mamayı değiştirdiyseniz bi de kumunu değiştirin^^çok geçmiş olsun olmadı tekrar başka mama deneyin ..umarım kısa sürede iyileşir

Kedimekim

http://www.petalerji.com/?pnum=9&pt=İletişim bu siteyle bir iletisime geç istersen sadece bu test uzerine kurulmus belki yardimci olabilirler. Cok uzuldum kedinize umarim bir an once iyilesir

Bilgos

kedinize verdiğiniz şeyleri kedinize koklatın gösterin hatta evdeki eşyalar da yapıyo olabilir tepkilerinden belki anlarsınız eğer alerjisi var ise o şeye sonra doğal yöntemler ile(internetten araştırıp)geçirmeye çalışabilirsiniz.
ama belki üzerinde parazit de olabilir ona da bakın.

Kedimekim

Belki kum kaynakli olabilir. Isterseniz farkli bir kum alip sureci degerlendirin. Cunku kumdan dolayi patilerinde yara olusan kediler oluyor

Bebekfabri

Güncel

Bebekfabri

1400 lira yazıyor :( Bu bizim için bir yıkım resmen. Her klinik aynı parayı mı alıyor bilmiyorum ama aylardır kesin bir şey söylemedikleri için bunu yaptırmaya mecburuz. Şu an bütün suratı batikonlu. Ve ben onu böyle görmeye dayanamıyorum. İstanbul'da bunu daha uyguna yapacak bir klinik yok mudur?

Bebekfabri

Çok teşekkür ederim. Şu an mantar diyorlar ve karaciğere zarar verdiği için dedikleri ilaçları ben kabul etmedim. Çünkü üç vet farklı bir şey söylüyor. Hatta biri hiç bir şeyi yok. Kendini kaşımayı tik haline getirip yara yapıyor dedi. Şu an dudak ve çene resmini atamiyorum. Şişlik var apse gibi. Ve kabuk kabuk oldu batikonla. Şimdi onlar kendi arasında çelişince bize de çaresizlik düşüyor :(

lamiaaslan123

bayağı pahalı haberiniz olsun

Bebekfabri

Öncelikle teşekkür ederim hepinize.. Benim en başından beri dikkatimi çeken tek şey Fabri sürekli ağız ve çenesini bir şeye sevinirken veya üzülürken her yere sürterek belli ediyor duygularını. Ve maksimum gün içerisinde bunu belki 50'den fazla yapıyor. Bunun bir etkisi olabilir mi ki.

Kedimekim

Bundan dolayı olacagını sanmiyorum anlattiginiza gore dha ciddi bir sey gibi gorunuyor

Bebekfabri

Tuvaletimiz kapalı. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Kapalı tuvaletlerde tozla fazla temas ettiği için olabilir mi acaba dicem ama bilmiyorum

Kedimekim

https://urun.************.com/evcil-hayvan/quik-cam-pellet-kedi-kumu-15-kg-342563468 bunu deneyebilirsin

Bebekfabri

Bunuda deneyeceğim. Umarım en kısa zamanda iyileşir ve tekrar yaşamaz. (yaşamazlar) Çok teşekkür ederim.