Yaş Mama

Ipek35

Merhabalar 6 aylık bir kedim var kuru mama olarak royal canin kullanıyorum kedim de bende çok memnunum ama yaş mama konusunda çok kararsızım bu konuda yardımcı olur musunuz ?

4 CEVAP

Terranova

Schesir, instict, brit care(premium değil), gimcat, animonda bunlar oldukça kaliteli mamalar. Şu an animonda kitten kullanıyoruz çok kaliteli, öneririm.

Ipek35

Teşekkür ederim öneriniz için

eltarcin

RC'yi bırakırsanız bende memnun olacağım. Instinct, Schesir, Naturea, Animonda Cary Ocean olabilir. En kalitelisi Instinct. Fiyat performans açısından en memnun kaldığım, ve kullandığım ise Naturea.

yasement

Bizimki schesir ve animonda yas mamalarini seviyor ton baliklilari ozellikle. Bazen garden mix ve felix de yiyor bazen yemiyor. Bozita da iyi bir mama bence ama jolesini yiyor onun sirf, almiyorum o yuzden.