Kısır Kediye Yavru Kedi Maması

nevfel

2.5 yaşındaki kedime internetten nd tavuklu narlı kısır kedi maması sipariş etmiştik. tarihi geçmiş ürün yolladıkları için yeni ürün göndereceklerini söylediler ama mamanın yavru kedi olan içeriğini yollamışlar. fark etmediğimiz için 3-4 gün bu mamadan vermiş bulunduk kedimize. açıldığı için iade almıyorlar ne yapacağımızı bilemedik 1000 tl çöpe gidecek tekrar bu fiyata mama alacak bütçemiz hiç yok. kedimize bu mamayı versek bir sorun yaşar mıyız?

8 CEVAP

Cemalchief

Onun haricinde 1 ay falan sorun olmaz bence

Cemalchief

Yani biraz enerjik olur kilo alabilir, idrar yollarinda duzenli kullanimda sorun olabilir. Ama uzun sure kullanimda bunlar olur umarim 1.5kg falandir

nevfel

maalesef mama 5 kiloluk :( resmen mağdur ettiler paramızla rezil olduk... zaten tuvaletini yapmakta zorlandığı için tedavi olmuştu geçen aylarda o yüzden bu mamaya geçin demişti veteriner hekimimiz. bu bir ay içinde umarım bir sorun çıkmaz

Nehn

Yavru kedi mamasinda daha fazla besleyici madde oldugu icin cok cabuk kilo aldirabilir ve kisirlastirilan kedilerde yanlis beslenmeye bagli kristallesme ya da bobrek tasi olabiliyor aman dikkat

Lorelei94

Kisir kediye yavru kedi mamasini uzun vaadede verirseniz cok kilo alır. =(

HaydutveNazli

Veteriner hiç verilmemesi gerektiğini söyledi biz bu yüzden yavru kedimize çok dikkatli mama yediriyoruz. 5 kg mama idrar yolu problemine yol açabilir

stellabennett

arkadaşların da söylediği gibi 5 kilogram mama cidden fazla 🥺 bu yüzden daha fazla kullanmasanız daha iyi olur

nevfel

cevap yazan herkese çok teşekkürler. bugün erkenden gidip doğru mamayı petshop'dan aldım. aksilikler bütçe konusunda bu ay beni dara soksa da onun sağlığından önemli değil ya❤️