6 Aylik Kedimde Kristallesme İcin Mama Kullanimi

Nehn

6 aylik kedimde idrar testinde kristaller cikti ve bunun icin urinary mama verildi. Kilosuna gore mamayi 60g seklinde kullanabiliyorum ama kedim 3 saat icerisinde bitirdi yarina kadar ac mi kalcak odul mamasi krema yas mama verebiliyor muyum acaba

3 CEVAP

nevfel

hastalığı geçene kadar ekstra yiyecekler vermemenizi öneririm. daha kötüye de gidebilir çünkü. günlük yediği miktarın da dışına çıkmamak lazım, açlıktan ölecek değil ya. zaten hepsi onun iyiliği için... biraz sabır gerekiyor :')

Mavi20

Üç e bölün mamayi ben sabah veriyorum sonra uyuyor zaten saat 16:00 _18:00 arasi birde o zaman veriyorum birde uyumadan önce veriyorum her seferinde mama kabini yıkayıp avuç içi kadar mama doldurup koyuyorum hem mama bitiyor kapta kalmıyor hemde saatli beslemeye alışmış oluyor

Nehn

Tesekkur ederim ben de 2 seferde vermeye baslamistim sonra baktim kendisi 24 saatte 60 g mamayi anca bitiriyor. Bence kendini ona gore ayarladi😁