Kısırlaşmış Kedide Kızan Belirtileri

Slnysrf

Yaklaşık 1 yıl önce kedimi kısırlaştırdım fakat son 1-2 haftadır kedimde kızan belirtileri var . Aşırı sinirli sürekli evde yüksek sesle miyavlıyor ve diğer kedilerimle çiftleşmeye çalışıyor gibi hareketler yapıyor. Eve 1.5 ay önce 3. kedim geldi başlarda çok iyi anlaşıyorlardı şimdi ona da çok saldırıyor sürekli tıslıyor. Yeni kediye tepki olarak yapıyor olabilir mi ? Nasıl geçer bu durum bilgisi olan var mı ?

3 CEVAP

Lorelei94

Ben bunu duymustum eger dişi kediyse yumurtaliklarindan birini almamis olabilirler tek yumurtaligi duruyorsa kizginliga girmeye devam ediyorlar

tengrist

Erkek kedilerde de kalıntı kalabiliyor, bobrek ustu bezleriyle ilgili bir sorun da olabilir. Ya da davranış bozukluğudur birden fazla sebep var bu davranışlar için.
Bence bir vet görsün

Slnysrf

Erkek maalesef