Royal Canin Kisir Kedi Mamasi Kullananlar

UmutPasam

Hayirli gunler arkadaslar. Internet uzerinden siparis verdigim royal canin kisir kedi mamasinin boyutlari sekilleri farkli cikti. Bu durumu yasamis olanlar varmi?

6 CEVAP

Cemalchief

Ben olsam royal canin ile iletisime gecerim, bu tarz populer markalarda sahtelik orani cok

DanteGSD

Sahte mama konusu 3-4 sene kadar önce başladı. Özellikle Royal Canin Sterilised en çok sahtesi üretilen mamalardan biridir. Bu sebepten ötürü internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız bu tip çok popüler ürünleri ********'daki en ucuz satıcıdan almak yerine Petlebi ve diğer bilindik köklü internet mağazalarından almanızı tavsiye ederim.

UmutPasam

Cemalchief haftasonuna denk geldigi icin maaleaef iletisim kuramadim lakin urunu iade edecegim. Bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim

stellabennett

bana da sahte gibi geldi ben böyle durumlar yüzünden petlebi ve birkaç site haricinde bir yerden mama alamıyorum 😓 size de önermem

UmutPasam

Stellabennet. Maalesef bende ogrenmis oldum. Kendi sayfalarinda satici sayfalar mevcutmus. Bilemedim. Ilgilendiginiz icij tesekkur ederim

UmutPasam

Dantegsd. Bilmiyordum ve uzucu bir bilgi. Sahtesini uretmek nedir, soz konusu canlar iken. Bilgilendirdiginiz ve tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim