Goz Akmasi

ezgiisu

Kedimin gozununbirinde akma var yanindaki tuyler falan da islak yeni uyandi sebebi o olabilir mi acaba

Videodan ss aldim miyavladigi sirada o yuzden agzi falan acik vu arada :))

3 CEVAP

Gün içerisinde gözlemleyin, veterinerizi arayıp durumu anlatırsanız veterinere gitmeden , veterinerinizin önerisi ile eczaneden alabileceğiniz küçük bir damla ile de halledebilirsiniz. Geçmiş olsun

muezzagumus

Göz akıntısı için papatya çayıyla silmek de iyi geliyor deneyebilirsiniz.

Ecerana

Yavru kedilerin çoğun da göz akması oluyormuş bnimkin dede var Bn hergün sabah akşam çay ile siliyorum aynı zaman da teramisin de sürüyorum ama çok aşırı akıyor sa veteriner e sormanıza fayda var