Kedim Yemek Yemiyor

Suvi

Kedim dün fare yapışkanına yapıştı kuyruğu özelikle her yöntemi uyguladım sonra mecburen kuyruğunda ki tüyleri kestim ama çok korkmuştu ve hepsi çıkmadığı için bıraktım sabah baktığımda bütün yapışkan gitmişti ama yalayarak temizlemiş
Asıl sorum bugün hiçbirşey yemiyor tuvalete gitmiyor ve bir kere kustu acaba yapışkanlı yaladığı için mi ne yapmalıyım?

3 CEVAP

hector2011

Acil veterinere götürün lütfen

stellabennett

veterinere götürmeniz gerekiyor lütfen beklemeyin belli ki bir şeyler ters gidiyor ayrıca yapışkanı yalaması da hiç iyi değil

Suvi

Kedim parazit olmuş ondanmış fare yapışkanı demekki etkilememiş çıkarabildiğim kadar çıkarmıştım ama emin olamadım şimdi durumu iyi 🙂