Malt Verme Sıklığı

Pamres

Merhabalar, 6 Kasım'da 8 aylık olacak erkek british shorthair kedim var. Şuan mevsim geçişi olduğu için çoook fazla tüy döküyor. 7 aylık olduğundan beri her gün düzenli olarak malt veriyorum. İshal vs olmaması için çok fazla vermiyorum. Sizce doğru mu yapıyorum? Her gün mü vermeliyim? Yoksa aralıklarla mi? Gimcat soft extra kullanıyorum.

2 CEVAP

stellabennett

eğer miktarını az veriyorsanız her gün vermekte sorun olmaz en azından bu mevsim geçene kadar böyle devam edebilirsiniz dökümü azaldığında da haftada 3 ya da 4 kere verebilirsiniz

Sntmntleng

Ürünlerin üzerinde ne kadar miktarda ve sıklıkla kullanıma uygun olduğu yazıyor 8 aylık dişi british kedim için vitamini haftada bir veriyorum ama tüy dökümünden dolayı cimcat softu hergün azar azar veriyorum.