Kaç Beden Giyer ?

Selma_

Kediye kıyafet almak istiyorum kaç beden giyebilir sizce ? (M,S,L)

12 CEVAP

deniz_berkan

Afedersiniz kedinizin bir rahatsızlıgı falan yok ise kıyafeti kediler hiç sevmezler kendilerini yalayamadıklarında rahatsız oluyorlar bu durumdan bilginiz olsun istedim

Büyük alın seneye de giyer diye bir espri yapmak geldi içimden başlığı görünce :) 4-5 kilo ise M beden uygun olur. Çok büyük olursa çıkarmayı başarıyorlar. Çok küçük olursa da zaten sakıncalı :) Hayırlı olsun şimdiden minişe

Düğün,dernek haricinde ben de tavsiye etmiyorum :))

kedilimadam

Kediniz yaratılışı itibariyle öyle güzel ki...kıyafet giydirip o güzel görüntüsünü saklayıp, onu da nefret edeceği bir duruma sokmak istemezsiniz diye umuyorum...

Bilgos

bence kedinize kesinlikle kıyafet almayın. bende kedim olunca almak istiyordum ama yalanamadıkları için stres yapıyormuş bu yüzden ben de vazgeçtim.zaten kedi kıyafeti bulmanız da zor.çok istiyor iseniz kedinizin boynuna bir fiyonk gibi onu rahatsız etmeyecek aksesuar takabilirsiniz :)

kedilimadam

Maşallah demeyi unutmuşum...Kırk bir kere maşallah:)

Bilgos

bence kedinize kesinlikle kıyafet almayın. bende kedim olunca almak istiyordum ama yalanamadıkları için stres yapıyormuş bu yüzden ben de vazgeçtim.zaten kedi kıyafeti bulmanız da zor.çok istiyor iseniz kedinizin boynuna bir fiyonk gibi onu rahatsız etmeyecek aksesuar takabilirsiniz :)

lamiaaslan123

kedinize kıyafet almayın alırsanız kendini yalamayı bırakır.

Selma_

yorumlarınız ve bılgılendırmelerınız ıcın cok tesekkur ederım :)

SudeBulut15

Kedilere kıyafet giydirilmez. Zaten burada birçok hayvan sever cevap vermiş. Kediler 24 saatin 22 saatini kendilerini yalayarak geçirirler. Ama siz bu pofidiğe kıyafet alırsanız ve giydirirseniz bunu ondan mahrum bırakırsınız. Ve kediniz strese girer. Hem süs değil ki bunlar kıyafet giydirelim değil mi? :) Hem verdiğiniz paraya da yazık olur hemde kedinize :) ama kediniz çok tatlı Maşallah :)

Bilgos

ve zaten alsanız kediniz bayağı pofuduk büyük ihtimalle giydirdiğinizde yuvarlanıp kıyafeti ısıracaktır

DEMET92

bence de almayın. sırf göze hitap etsin diye hayvancağızın doğasına aykırı onu rahatsız etmeye değer mi? zaten kediniz muhteşem güzellikte :) kıyafet anca onun güzelliğini kapatır.