Uygun Fiyatlı Kısır Kedi Maması

simarosee

Evde iki kedim var önceden nd gibi mamalar alabiliyordum ama artık alamıyorum malum fiyatlar… Hills, rc, proplan gibi mamalar da beni aşıyor maalesef. İki kısır ev kedisine fiyat performans ürünü olarak hangi mamadan alabilirim?

4 CEVAP

AryaveDobby

biz kilosuna göre zaman zaman diyet mamaya geçiyoruz. bazen çok hareketli oluyor o zamanlar normal mama veriyoruz. https://petdoktoru.com/kedi-mama-kiyaslama/ da bir kaç çeşidi var ama az

tommyse

kısır kedi mamalar alırken içeriğine lütfen dikkat ediniz aksi halde uygun fiyatlı derken veterinerlik olabilirsiniz. içeriğinde hayvansal proteinin fazlaca olduğu mamaları tercih etmenizde fayda var. sanabelle, nurti feline, natura, brit care, brit premium, matisse gibi mamalar tercih edebilirsiniz içerikleri temiz

dilanbulent

Günümüzde fiyat performans bir mama söz konusu değil, bunu açık ve net bir şekilde söyleyebilirim. Uygun fiyatlı diye aldığınız bir mamanın iyi olma ihtimali yok günümüzde. Çoğu anca sokak kedileri aç kalmasın diye alınan mamalar. İyi bir mama kullanmak istiyorsanız yüksek ücreti ödemeniz şart. Bu yüzden fiyat performans bir mama öneremem, çünkü dediğim gibi ne yazık ki öyle bir mama yok artık.

GzdeAkbuz

Pro Choice, Kitty life, bozita , Nutri Feline, wildfull, mera, optimeal, advance, kito, Sanabelle , matisse, vancat, dr.sacchi, Brit, obivan, pure by avantis, pronature, golosi, animal world, pets family, molly, pronova,