Kedimin Tuvalet Sorunu

Ecerana

2 aylık dişi bir kedim var. Tuvaletini yaparken biraz zorlanıyor sanırım hergün kakasını yapıyor ama kakası biraz sert oluyor Bazende hem sert hem yumuşak karışık yapıyor kusura bakmayın biraz detayı girdim ama. Her gün poposuna zeytinyağı sürüyorum aynı zamanda içiriyorum ama yetmiyor akşamına gene aynı oluyor mamasını değiştirdim belki de bu mama da iyi değil bilemiyorum yaş maması hala aynı marka ama acaba ondan mı hergün vermiyorum yaş mama yı da Veterinere götürme durumum pek yok o yüzden hurda konu açıyorum yorum yapanlar için şimdiden teşekkür ederim

3 CEVAP

Kedimekim

Yavru kedilerde kaka sorunu cok oluyor. Cunku daha bu aylarda bile annelerini emiyor olmaları gerekiyor. O yuzden mamlalar ağır gelebilir. Bu linkteki http://www.newpetmarket.com/drclauders-sindirim-duzenleyici-peynir-macun tarz bir sey alip deneyebilirsiniz.

Ecerana

Çok teşekkür ederim mamasını yeni değiştirdim gene de değiştireyim mi bana geleli 3 haftaya yakın oldu geldiğinden beri bu problem var

Ecerana

Parazit mi acaba dedim ama kurt VS görmedim hiç dışkısında sürekli inceliyorum ne zamn kum kabına gitse gidip izliyorum bitirene kadar kan felan da görmedim sadece sert kaka yapıp hepsini çıkaramaması