Bu Kedi Bana Hediye Geldi Irkını Öğrenebilirmiyim

Sütlaç bana hedi geldi ama ırkını bilmiyorum British Shorthair kırması olabilirmi tüyü beyaz gri

4 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Umarım kedi bakmaya hem madden hem manen hazır olduğunuz bir dönemde hediye edilmiştir size kediniz. Bir kediye ömürlük aile olabilmek için bunlar olmazsa olmaz çünkü. Lütfen onu ömrünün sonuna kadar bırakmayın, hep koruyup kollayın ve zamanı geldiğinde de kısırlaştırın. Hiç kimseye bundan daha büyük bir iyilik yapamazsınız çünkü.

Bol patili günler dilerim.

Pamres

Fotoğrafta tam net değil ama sanırım kulakları kırık.Scotish fold olabilir mi acaba?

Prensesmincir

Scottish fold bir minik 🐈🐈🐈