Kilo Aldırıcı Malt

Prensesmincir

selamlar arkadaşlar,leydi hakkında çok soru sormuştum hatta kargaşa çıkmıştı leydi 2 hafta önce kısırlaştırdım çok mutlu huzurlu,şimdi pabloda sıra,ancak 2 çocuğum da biraz çelimsiz duruyor,şöyle güzel toparlayacak bir malt,vitamin öneriniz var mı ya? Felicia kullanıyoruz.💕🧘🏼

7 CEVAP

Prensesmincir

Ay niye cevap yapılmıyor 🥺

MiaMavi

Merhabalar ,
Virbac nurti gel cok iyi bir ürün. Kedimin kısırlaştırmadan sonra zayıfladığını fark edip almıştım. Cok memnumum . Kliniklerde satılıyor fiyatı da 400 tl.

MiaMavi

Malt değil bu ürün ama , jel kıvamında multivitamin.

Prensesmincir

Gimcatin multi vitaminini gördüm nurda biri Önermiş onu düşünüyorum

Vigor malt var . Ben onunla kilo aldırdım.memnun kaldım.

Candioli vigorpet pasta

Prensesmincir

Çok teşekkür ederim ☺️