Yavru Kedi Maması Önerisi?

gofretbey38

Yavru kedi için içeriği en iyi mama hangisi Royal canin kullanıyorum ama tüy dökümü çok yapıyor sizce hangisi daha iyi?

4 CEVAP

DanteGSD

Royal Canin alternatifi Hills ve Virbac'tır. İkisini de güvenle kullanabilirsiniz.

gruysal

Farmina N&D tavsiye ederim. Oğlumun yavru olduğu dönemde de güvenle kullandım. Şu anda da yetişkin kediler için olanını kullanmaya devam ediyorum

tommyse

royal canin içerik olarakta kaliteli protein içeriğinden yoksun bir mama onun yerine tercih edebileceğiniz. pro plan kitten, nutri feline kitten, sanabelle kitten, brit care kitten (brit care ishal sorunu çok yaşanıyor dikkatli ve ağır ağır geçilmesi gereken mama) onun dışında tabii durumunuz nd, orijen, acana, bozita mamalara yetiyorsa hemen alın.

Prensesmincir

Hill’s öneriyorum,leydi yavruyken Hill’s kullanıyordu kitten,gayet enerjik ve mutluydu,hillste katkı maddesi yok o yüzden başta pek sevmiyorlar