Uygun Fiyatlı Mama

simarosee

Uygun fiyatlı içeriği iyi önerebileceğiniz kısır kedi mamaları var mı?

3 CEVAP

tommyse

maalesef mama fiyatlarını ne kadar düşürürsek o kadar veteriner masrafları oluyor ve bunun faturasını kediler acılarla ödeyebiliyor ama önerim en en alınabilecek içeriğine göre uygun fiyatlı kaçan pro plandır. içeriği çok çok iyi mamaların en ekonomik hali pro plandır (tabii içerik olarak biraz daha eko ama temiz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz)

Cemalchief

Doğru en düsuk fiyat segmentinde bence alinabilir proplandır.
Proplan

dilanbulent

Günümüzde uygun fiyatlı kötü mama bile yokken, hem uygun fiyatlı hem içeriği iyi mama hiç yok :) Eğer iyi mama kullanmak istiyorsanız belirli bir bütçeye çıkmanız şart, çıkabilecekseniz Royal Canin, Proplan ve Hills dünya genelinde en çok tercih edilen ve şikayet oranları çok düşük olan mamalardır.