Bir Kaç Gündür Eve Girip Çoktan Kedinin Cins Olduğunu Düşünüyorum

Cigdemery

Tekire benzeyen cins kedilerden olduğunu düşünüyorum bir kaç gündür eve girip çıkıyor merak ettim sizce cinsi nedir

6 CEVAP

Mirabonibon

Tüylerinin temizliğinden anladığım kadarıyla kesinlikle ev kedisiydi ve belli ki yakın zamanda ya atılmış ya da evden kaçmış cins kediyi atacaklarını düşünmüyorum kaçmış olabilir veterinere çipi var mı diye kontrol ettirseniz çok iyi olur bana british tekir kırması geldi

tengrist

Yukarıda cins kediyi atacaklarını sanmıyorum lafı beni biraz gülümsetti :) Sahilde besleme yaptığım 10 kediden en az 4ü binlerce liraya satılan cins kedilerden her gün de yenisi terk ediliyor. O kadar çok terkedilme vakası var ki sokak kedilerinin fenotipine de yansıdı bu durum.

MonikaveTori

Scottish straight ya da British Shorthair. Black golden diye geçiyordu sanırım. Sokağa atılmış olma ihtimali çok yüksek

Minikmuezza

Cins geni var evet

mybabymars

Sanki british shorthair ve tekir karışımına benziyor

Nehn

Burnu kucuk ama kirma yuksek ihtimal tekir diye gecer