Acil Soru!??

MRDUMAN

Kedim banyodan jilet almış v3 durum bu ne yapmam lazım??

2 CEVAP

kedilimadam

Çok büyük bir yara yok gibi görünüyor fotoğraftan anladığım kadarıyla.Önce papatya çayı ile pansuman yapıp temizlemenizi öneririm. Sonrasın bir iki damla sarı kantaron yağını kesiğe , tabi kesiği tahriş etmeden,
damlatıp pamukla iyice yedirmenizi tavsiye ederim. Kantaron yağı yaraları çok çabuk iyileştiriyor.Ama içinize sinmiyor ise Crystalin alin alabilir ve birkaç gün süreyle günde 3 kez bu yaraya sıkabilirsiniz, yalamasında da bir sakınca yok bu spreyi. Çok geçmiş olsun. Dikkat etmişsinizdir muhakkak ancak kediciklerimiz çok meraklı olduğu için banyo, mutfak, evin diğer kısımları ayırt etmeksizin, ulaşabilecekleri alanlarda kesici, delici, herhangi bir yaraya sebep olabilecek ya da kolayca yutabilecekleri eşyaları bırakmama konusunda çok çok dikkatli olmalı, ekstra özen göstermeliyiz. Mümkünse bunların hepsini kediciklerin açamayacakları dolap içlerinde muhafaza edip kullandıktan sonra da hemen yerine kaldırmalıyız.Çünkü biz arkamızı döndüğümüz anda onlar kaşla göz arasında kendilerine zarar verecek bu tür kazalara sebebiyet verebiliyorlar.Tekrar çok geçmiş olsun.

MRDUMAN

Aynen öyle malesef çok meraklı lar:)) çook teşekkür ederim cevabınız için.