Erkek Kedi Kisirlastirma

Ezgi271

Erkek kedinizi ne kadarlikken kisirlastiniz ? Benimki 8 aylik

3 CEVAP

durunur1

kedimi 1 yasında kısırlaştırdım size bişey sorucam veterineriniz kaç kere antibiyotik verdi ?

c

Merhabalar. Bizim oğlan 1 yaşına girmeden kısırlaştırıldı, sokaktan sahiplenildiniz için kesin olarak bilemiyorum fakat 7-7,5 aylık falandı. Acaba çok mu küçük daha diye endişe ettiğimden veteriner hekim öncesinde muayene etsin istedim ama zaten normal prosedür de böyleymiş. Bir sıkıntı yoktu bu şekilde randevu aldık ve kısırlaştırıldı.

c

Bi de yazmayı unutmuşum, bize 3 kez antibiyotik yapıldı.