Kedime Bir Kez Antibiyotik Verildi

durunur1

kedimi kısırlaştırdım veteriner kısırlaştırdığı gün vermiş bide bugün götürdüm verdi geçen ordaki kız çarşamba'da geliceksiniz dedi veteriner de artık işimiz bitti dedi kaç kez vermesi gerekiyo acaba bilen var mı içimde şüphe oluştu

2 CEVAP

muratt_dgn

benim kedime 1 defa verildi kısırlaştırdıktan 2-3 gün sonra

aslihan_e

Depo antibiyotikse tek vuruşta günlerce etkili olur ama normal antibiyotikse daha uzun süre kullanması gerekiyor. Bir de dişi ya da erkek olmasına göre de değişir antibiyotik kullanma süresi. En iyisi arayıp ne çeşit antibiyotik yapıldığı ile ilgili bilgi alın. Depo ise tekrar yapmaya gerek olmuyor.