Kedimin Gözü Şişmiş Ve Kızarmış

Durukj

Merhabalar 2 gün önce fark ettmişyim bir gözünde sorun olduğunu ama ciddiye almamıştım kendisi yapıyor sanmıştım ama bugün kendini yaşarken fark ettim gözünden biri şişmiş ve üstünde hafif mor bir tabaka iniyor gibi gözüküyor veteriner şu an kapalı götüremiyorum ne olmuş olabilir ne yapabilirim

2 CEVAP

Durukj

Yazım hatası olmuş bir sürü,demek istediğim: Merhabalar. 2 gün önce fark etmiştim bir gözünde sorun olduğunu, ama ciddiye almamıştım. Kendisi yapıyor sanmıştım, ama bugün kendini yalarken fark ettim gözünden biri şişmiş ve üstünde hafif mor bir tabaka iniyor gibi gözüküyor. Veteriner şu an kapalı, götüremiyorum. Ne olmuş olabilir? Ne yapabilirim?

Durukj

Yardımcı olabilecek yok mu her geçen saat daha da kötüleşiyor gözü veterinere götürebilsem götürürüm de veterinerler kapalı şu an ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim