Arkadaşlar Yardımcı Olun Lütfen ‼️

Milaes

2 aylık kedim var eve geldiğinden beri tuvaletini öğrenemiyor sitedeki öneriler üzerine evin içindeki bölgesini sınırladım birkaç gündür eve hiç yapmadı tuvaletini kuma gitti ama biraz önce yine evin içine yapmış bunu nasıl engelleyebilirim ya da öğrenemiycek mi kedim tuvaletini teşekkür ederim şimdiden

3 CEVAP

tommyse

benim kedimde eve geldiğinde en fazla 4 aylıktı ve onunda ilk haftası biraz sıkıntılı olmuştu. ben bu durumun olmaması için açıkcası kedimi takip etmiştim yapmaya çalışırken kedimi hemen alıp kumuna getirir onun üstünü örtmesini sağlamıştım o da bunu göre göre hemence alışmıştı zaten kedilerin kendi doğasında var bu. daha çok küçük olduğundan öyle eminimki geçecektir biraz takip ve bir kaç adım kedinize gösterirseniz bu işi kapacaktır. önerim tuvaletini yaparken onu kumuna götürüp tuvaletini yaptırtmanız zaten bunu sürekli yapınca kedinizin aklına yatıyor ✨

Milaes

Teşekkür ederim

kgnrum

Biraz sabırla öğrenecektir. Kum kabının konumunu sevmiyor olabilir kumu sevmiyor olabilir ama illa ki alışıp öğrenir yeter ki sabırlı olun