Mama Kedimin Boğazında Kalıyor

06MARS

Kedim mamaları çiğnemeden yutuyor ve 2-3 taneyi aynı anda yuttuğunda haliyle boğazında kalıyor ve kusuyor sonra kustuğunu geri yiyor ama korkuyorum bir gün kusamaz nefes alamaz diye ısırmayı çiğnemeyi nasıl öğrenebilirim

1 CEVAP

Sabisim

Eğer hızlı hızlı çiğnemeden yiyorsa mamasını yavaş yeme mama kapları var. Onlardan alabilirsiniz. Çiğneme alışkanlığı için ara sıra tavuk göğüsü veya ciğer haşlayıp vermek faydalı olacaktır.