Sanabelle Kitten Mi Nutri Feline Kitten Mi ?

gofretbey38

Sanabelle ile nutri feline arasında kaldım kullanan varmı lütfen fikirlerinize ihtiyacım var ?

2 CEVAP

tommyse

ikiside alman firması nurti feline daha önce kendi kedimde de kullandığım için güzel buluyorum ama sanabelle ile zaten hemen hemen aynılar. hangisinin fiyatını uygun bulursanız alabilirsiniz.

MiaHanim35

Daha önce nutri feline kullandık kızımız 4 aylıkken yaklaşık 2ay kadar genel olarak memnunduk sadece biraz kokusu ağırdı.Tabi doğal olarak dışkı kokusuda ama iyi bir mama diyebilirim.Artık virbac kullanıyoruz aslında onu tavsiye edebilirim sadece biraz pahalı.Tüyleri kadar ömürleri olsun...