Norveç Orman Cinsi Kedim Var, Çok Oyuncu Ve Asla Yorulmuyor. Benzer Durumu Aynı Cins Kedisinde

tunaelit

benzer durumu aynı cins kedisinde yaşayan birileri benimle tecrübelerini paylaşabilir mi? çalıştığımız için akşam ilgileniyoruz ama diğer tekirler gibi sakin değil, sürekli oyun oynamak istiyor ve çok hareketli, sinirli bi kedi

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Diğer tekirler gibi sakin değil derken? Tekirlerin sakin olduğunu mu düşünüyorsunuz siz yoksa? :) Şaka bir yana, bazı karakter özellikleri cinslere göre farklılık gösterse de genelde hayvanların karakterleri kendilerine özeldir. Yani sizin kediniz de cinsinden bağımsız olarak enerjik bir karaktere sahip olabilir, bunda ters olan bir şey yok. Gündüzleri siz işteyken de aktif oynayabileceği hareketli, interaktif oyuncaklardan denemenizi öneririm. Böylece tüm hareketliliğini akşama sığdırmak zorunda kalmamış olur.

Bol patili günler dilerim. :)

Sezgek

Daha bebek mi eğer bebekse ne yazık ki çözümü yok ya yanına arkadaş alacaksınız y da onunla vakit geçireceksiniz benim tekir yavrum da yaklaşık bir yaşına kadar yerinde durmuyordu hatta hiç uyuduğuna denk gelmezdik ilk iş yerinde bakıyorduk biz kızıma iş yerindekiler falan bu nasıl kedi kedi dediğim uyu bu hiç uyumuyor diyorlardı 😅 ben gece uyuyordur yalnız kaldığı için diyordum ama ben hafta sonu eve götürdüğümde gece de uyumuyordu 😅 onlar doğası gereği sürekli hareket etmek istiyorlar yaşla birlikte tamamen bitmese de azalıyor gün içimde bir iki kere enerji attılar mı yetiyor ama yavruysa sürekli oyun ister