Kedinin İsmi Değiştirilebilir Mi

Sangcu

Kedim 5 aylık önceki ailesi isim vermişler ama ben değiştirmek istiyorum yapmalımıyım alışanilir mi

3 CEVAP

Sangcu

Çok teşekkür ediyorum hepinize dikkaye alacağım

Mischka

Mischkayı sahiplendiğimizde 4 aylıktı, onu sokaktan kurtaran, sahiplendiğimiz aile șirin diyordu. Șuan 10 aylık, biz hep Mischka dedik, ismini tanıyor, seslendiğim anda ne yapıyorsa bırakır koșa koșa gelir. Kuzenimin köyde beslediği köpeğin ismini de fıstık koymușlardı, sokak köpeği bahçeden ayrılmaz fakat serbest de gider gezer, istediğinde geri döner, aynı șekilde bizimkiler gibi bir bașka aile daha besliyormuș bu fıstığı, onlar da leydi adını vermiș meğer :) șu an iki ismine de alıșık.

Mischka

Daha ufak bence alıșır, sürekli koyacağınız o yeni isim ilr seslenin, mesela biz eski adını bir kere dahi söylemedik, unuttu gitti, ki o da sizin kedi gibi küçüktü zaten daha alıșmamıștı o isme.