Kedim Evin İcinde Kayboldu

keiwks

kedim ben ders calisirken evin icinde kayboldu bi ara ses gelir gibi oldu nerden geldigini de cozemedik 7 saat oldu cit yok normalde oyuncaginin ve mamasinin sesini duyunca gelirdi ama tik yok

16 CEVAP

somnium

toplamda 13 saat çıkmaması normal değil. emin misiniz, evin içinde olduğuna? kaçmış olma ihtimali var mı? belki bir yere girmiş, çıkamıyordur. en ufak yere bile bakmaya özen gösterin. kediniz kaç aylık? kedi sesi deneyin. herhangi bir sese duyarlılığı varsa evi o sesle dolaşın. yaş mama paketi, ödül maması paketi olabilir. umarım bir an önce bulursunuz.

Emirrckr

Son durum nedir?

Sezgek

Durum hiç normal değil girdiği yerden çıkamıyor olma ihtimali yüksek bu kadar saat karnı acıkır mutlaka gelirdi banyonuzda havalandırmanız nasıl pencere şeklimde mi koruması var mı bizim eski evin banyo penceresinde koruma yoktu mesela o yüzden banyo hep kapalı dururdu kedim oraya gitmesin diye bi delik bulup koltuk içine de girebilirler girip çıkamamış olabilir ona da bakın eğer kaçmadığından eminseniz biryere sıkıştı ve çıkamıyor büyük ihtimalle

Ketonmanya

Merhabalar.

Kanepeleriniz sandıklıysa açıp içlerine bakın. Bir arkadaşımın yavru kedisi kanepenin arkasından sandığının içine girdiğinde oradaki ipli eşyalarla oynarken iplere dolanıp boğulmuştu. Sizin kedinizin de önce boğuk ve kısık ses çıkarıp sonra sesinin kesilmesi ve bu kadar saat boyunca hiç duyulmamış olması üzgünüm ki aklıma pek iyi ihtimaller getirmiyor.

İyi haberlerinizi bekliyoruz.

Sezgek

Pencereden apartman boşluğuna değinil olabilir mi açık mıydı pencere çok üzüldüm gerçekten umarım sağ sağlam bir şekilde ulaşırsınız YouTube dan yavru kedi sesi açın dinletin o sese mutlaka her kedi cvp veriyor eğer yaşıyorsa karşılık verecektir bence

Mirabonibon

ya çok üzüldüm hiç normal değil benim kedim çekmecelerin içine, arkasına koltukların içine dolapların üstüne, içine çamaşır makinesinin arkasına falan girebiliyor oralarada baktınız mı bir an önce bulursunuz inşallah ya

buldunuz mu :(

tengrist

kediniz evin içinde değil bence. yavru kediyi 2 gün 4 duvarın arasında bulamama ihtimaliniz yok.

tengrist

Şimdi okudum kediniz yavru değil yetişkin erkekmiş. kısır değilse evden kaçmıştır büyük ihtimalle.

keiwks

ben evden koku vesaire gelmedigi icin disari kactigini dusundum ama apartmanda da hic karsimiza cikmadi veya kameralara yansimadi ama bugun apartman yoneticisinin kapisina gelmis(zemin katta)onlar da getirdiler sagolsun babamin tahminine gore apartmandan birinin aldigini ve bir nedenden geri disari biraktilmis apartmanin icine yani disari ciktigini dusunmuyoruz bugun yagmur yagdi saatlerce illaki camurlu olurdu ama geldiginde sadece

patileri tozluydu oyle yani hala atlatamadim sokunu cevap yazan herkese tesekkur ederim

keiwks

hala yok ortalarda hicbir sekikde

keiwks

son durum hala ortalarda yoj sanki yer yarildi iceri girdi her yere baktim hic ses de yok kacmis olma ihtimali cok dusuk dun kisik miyavlana sesleri geliyordu suan 7-8 aylik tekir kucuk degil boyut olarak

keiwks

havalandirma yukarida pencere seklinde her sesi denedim hic cikmiyor nefessiz kalmissa bile en azindan bedenini bulsaydim hicbirsey bulamadim koca evde saka gibi

Ozlemkpln

Hala bulamadınız mı ? :(

Sabisim

Baza içlerine, çekyat altlarına, mutfak dolaplarına baktınız mı benim kedim hep oralara girer veya çamaşır makinesinin içine falan? Umarım bulursunuz bir an önce :(