Allerjik Kedilerde Beslenme

Mudurbey

Merhaba benim oğlum çok sıkıntılı bir süreçten geçti stres mantar allerji hepsi bir arada sahiplendigimde hastaydı ve yaklaşık bir buçuk ayda ancak toparladık Royal canin hipoallerjenik mama kullaniyoruz ancak bitmek üzere malum oldukça pahalı bir mama tavuk allerjisi var tavsiye edebileceğiniz bir mama varmı acaba kısır 1 yas

2 CEVAP

pablopicasso

Geçmiş olsun. Maalesef veteriner serisi mamalar çok pahalı. Bizde virbac gastro kullanıyoruz. Ve ömür boyu kullanacağız. Ama yaşadıklarımızın yanında şükür ki dedirten bir mama. Ancak fiyatı yüksek.

Orta segment mama da Felicia var. Bir inceleyip, hekiminize danışarak kullanabilir misiniz? Tabii paitili dostunuz severse. Deneme boy olarak petlebi de 1,5 kg var sanırsam.

Sezgek

Biz de alerji ile savaşıyoruz ve o kadar zor bir dert ki mama kalitesi galan hiç önemi kalmıyor bu sorunda mesela piyasada en iyisi denilen virbac bile kızım da yara yaptı benim o yüzden eğer iyi gelen bir mama varsa değiştirmeyin derim biz hills ton balıklı ile çözüm bulduk vet serisi de değil belki küçük bir pket alıp deneyebilirsiniz ama tabi hills de çok ucuz bir mama değil