Kısırlaştırılmış Kedi Maması Önerir Misiniz?

gizemaksak

Merhaba. Kedim için proplan kısırlaştırılmış mama kullanıyorum fakat son günlerde istemeyerek yiyor. Çevremdekilere sorduğumda hills markasını çok öneren var. Sizce proplandan hillse geçmeli miyim veya önerdiğiniz başka marka var mı?

3 CEVAP

KravatliKedi

Nd gayet dengeli bır mama hills çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum ve kokusu çok kotu

GzdeAkbuz

Pro Choice kullaniyorum kedime balıklı olani sevmedi pek tavuklusunu daha iştahla yiyor

grsaras

Hillsi ben de kullanmadım ama çok övülen bir marka olduğunu hepimiz biliyoruz kediler hem seviyormuş hem de yiyen kediler sağlıklı.Şahsen kullanmasam da kullanmak istediğim mamalar arasındaydı