Kedim Gitti Diğer Kedim Sıkılıyor Mudur?

fatodemir

Arkadaşlar benim peynir ve zeytin adında biri dişi biri erkek 2 tane kedim var. Daha doğrusu vardı. Kediler ankarada bir kardeşimin yanında bir odada tıkılı duruyordu. Kardeşimde doğru düzgün eve gelmeyince köye yanımıza getirdik ikisinide. İlk başlarda yabancıladılar ama yavaş yavaş alışmıştılar ortama. Köyü çok güzel ezberlemişlerdi. Gezip geliyorlar balkonda uyuyorlar falan. 3 ay bu şekilde devam etti. Ama sonra erkek kedim beyaz olan ortadan kayboldu. Köyün heryerini aradım. 3 4 gün oldu hala arıyorum başka dişi kedi peşine gitmiştir diye. Herkes geri gelir merak etme diyor ama bilemiyorum. Gelelim esas soruma. diğer kedim dişi olan Zeytin, Peynir gittikten sonra balkona gelip pek uyumuyor. Önceden hep peynirle beraber koyun koyuna yatarlardı. Yine benim yanıma gelip sevdiriyor yemek yiyor ama ne bileyim sanki Peyniri arıyor gibi. Bu yüzden Zeytinin vanı sıkılıp üzülüyor mudur?

2 CEVAP

Selma_

Hep beraber vakit geciriyorlardiysa onu özlüyor olabilir bende evde 2 kedi besliyorum :) resmen biri nereye diğerkide oraya gidiyor ayrilmiyorlar . İnşallah Peynirde çabucak geri döner :(

fatodemir

İnşallah döner bende çok istiyorum dönmesini.