Kızgınlıktaki Kediyi Nasıl Sakinleştirebilirim

gseyma

Merhaba evde hem erkek hem de dişi kedimiz var ve ikisi de hemen hemen aynı aylıklar. ikisi de kızgınlık dönemindeler şu an, özellikle dişi kedimizi nasıl sakinleştirebiliriz merak ediyorum. internette melisa çayı vermeyi önerenleri görmüştüm fakat doğru mudur değil midir bilemiyorum. ne önerirsiniz?

4 CEVAP

Dann

Veda kot bayoun tincture sıvı form 3*10 ml ilk şişelerde. Ben bi tek bu ürünün faydasını gördüm, bunun dışında bi kaç ürün daha kullanmıştım ama en etkili olan buydu.

Dann

Kendi sitesinde satış noktaları olan veterinerlerin listesi var. Oradan size yakın olan birini bulabilirsiniz, oradan bulamazsanız internette de satışı var. Sıvı formu olduğu gibi tablet formuda var. Sıvı daha çabuk etki ediyor sadece,

elmasrk

Biz kısırlaştırma randevusunun gelmesini beklerken YouTubedan kediyi sakinleştirmek için bir video görmüştük bir çeşit kedi mastürbasyonu 😅 bir süre sakinleştiriyor deneyin isterseniz

gseyma

@Dann teşekkür ederim, peki nereden temin ettiniz?