Sarman Erkek Kedim Ve , Tekir Dişi , Sürekli Kavga Ediyor , Nasıl Barıştırabilirim Bunları ..

Cngzhn

2 , 3 aydır bu şekilde , sarman 1 yaşını geçti diğer kedimin yaşı 7 ..

3 CEVAP

Karamsisli

Yeni mi tanıştılar

Karamsisli

İkisi yanyaneyken sadece birini sevmeyin aynı zamanda mama verin ödül verin Yanyana olsunlar

Cngzhn

Yani önceki kedim 1 senedir taniyor kendisini , gecinemiyorlar .. ve sarman kedim sanirim korkudan büyük tuvaletini yapiyor kavga devam edince ..