Karaciğer Yetmezliği

Frdvsty

Merhabalar,ailemin british cinsi kedisinde karaciğer yetmezliği başlangıcı teşhisi konuldu. Bu ırklarda olan bir hastalıkmış çok üzgünüz 😭 kedimiz ciddi bi tedavi sonucu daha iyiye gidiyor şükürler olsun ki ancak doktorumuzun verdiği mamayı yemiyor hiç yemiyor yani ailem şırıngayla mamayı sulandırıp bağışıklığı düşmesin diye yediriyor ama bu şekilde olmaz. Bize yiyip sevebileceği bir mama önerebilir misiniz? Veterinerimizin verdiği mama Virbac,biz hangi mamaya geçsek karaciğeri kötü etkilemez. Veteriner yemezse normal mamaya geçebilirsiniz ama bu mamayı yemesi çok daha iyi demiş.

2 CEVAP

muratt_dgn

Hill's PRESCRIPTION DIET
l/d Kedi Maması veterinerinize danışın yine de karaciğeri desteklediği yazıyo hills in sitesinde

royal caninin varsa karaciğer destek ki eminim vardır bence onu 1.5 luk alıp deneyin. genelde klinik mamalarda kediler royali seviyor en çok. ben de üriner kullanıyorum hills cd rc so dönüşümlü. virbac yerine karaciğer için hills royal canin ya da proplan unique ne varsa onları deneyin mutlaka önceliğiniz rc olsun. geçmiş olsun çok