Sinek Yedi

muezzagumus

6 haftalık hamile kedim sinek yakaladı yetişemedim yuttu bir zararı olur mu bilgisi olan var mı?

6 CEVAP

mia1598

Bizimkisi hamile değil ama koşmamıza rağmen hala arada bir Sinek yakalayıp yiyor.Zararsız bir şey olduğunu söyleyemem ama aşırı derece evham yapılacak bir durum değil . Eğer iç parazitini yaptırıyorsanız zararını görmez kediniz

Nidans

Kediler hamam böceği gibi birçok böceği yerler sokak kedileri özellikle besin değeri yüksek canlılar olduğu için olabilir bizimki de yiyor arada ve hamile sıkıntı olmuyor

EMRAH12

Problem olmaz benim köpeğinde sinek yiyiyor

muezzagumus

Cevaplarınız için teşekkürler

İç parazitini düzenli yaptırın, afiyet olsun :)

Kedimekim

Sinekler aslinda kediler icin hic de masum degil. Cunku kalp kurdu yapiyorlarmis. Bu durumu arastirsaniz iyi olur.