Kedi Kumu Önerir Misiniz

kedimedisever

Proline kedi kumu alıyordum kum, kabın altına yapışıyor idrar olunca alt kısma yapışıyor ve çıkmıyor. Tam olarak topaklanmıyor sanırım. Kazıya kazıya çıkartıyorum resmen. Sanicat almıştık o güzel topaklanıyordu böyle bir sorun olmuyordu ama pahalı başka hangi kumu önerirsiniz

3 CEVAP

Bastet çok iyi bir kum. Tozsuz güzel topaklanıyor çok hafif bir kum. Bende bundan önce proline ve sandy kullandım bundan sonra kesinlikte sadece bastet kullanıcam.