Kedi Maması

yarengur05

3 aylık yavru kedim var 10kg mama ne kadar gider? Bi süre durunca bayatlama gibi bi sorun olur mu?

2 CEVAP

Nazlican09

Baya uzun süre gider ağzı vakumlu bir kaba koyarsanız bayatlamaz.

tengrist

En aşağı 5-6 ay onu da belli bir aydan sonra gr arttırma ihtimalinize karşı söylüyorum ek gıdalar eklenirse daha da uzun süre gidebilir. Bence şimdilik 5 kg falan alın sonuçta paketin ağzını açacaksınız ve her ne kadar mükemmel koşullarda da saklasanız zamanla yapısını kaybedip tazeliğini kaybediyor