Acil Yardim

pistan32

Yavru bir köpek buldum.Ortalikta ne annesi nede kardesleri var.Bikaç mahalle otemizde baska yavrular var onlarin kardesi olmadigina eminim.Onlarin yanina gotursem annesi dislarmi?Ne yapayim Lütfen yardım edinn

9 CEVAP

Sosyal medyada bulunan gruplarda paylaşırsanız süt anne bulabilirsiniz

pistan32

Ben bakamam bakabilme olasiligi olanlarada sordum ama malesef.Boyut olarak daha kucuk diger yavrulardan ondan eminim

SudeBulut15

Hımm bir deneyin isterseniz, kabul ederse şans sizden yanadır;) fakat kabul etmezse sahiplendirme sitelerine göz atabilirsiniz

pistan32

Demin diğer yavrularin yanina goturdum anneleri yoktu.Yarin kontrole gidecegim.İnşallah şans bizden yana olmuştur. :)

SudeBulut15

Umarım yavrucak iyi olur :)

pistan32

Sokakta bekliyorum yardim edebilecek varmi?

SudeBulut15

BaZı köpeker kabullenir bazıları kabul etmez. Siz bakamazmısınız?

SudeBulut15

Veya neye göre eminsiniz?

SudeBulut15

Umarım yavrucak iyi olur :)