Kedim Mamasını Beğenmedi :(

Merhaba, ekte fotoğrafını ilettiğim siparişimde maalesef kedim ne yaptıysam almış olduğum mamayı yemiyor, aç kalıyor. Ürünüm ulaştığında paketi patladığı için farklı bir ambalaja koydum. Ürünümün iadesini rica ederim. Bu konuda acil yardımınızı rica ederim.

1 CEVAP

tengrist

0850 255 10 01 nolu numarayı arayıp iletirseniz yardımcı olabilirler ama ben açılmış mama paketini iade alacaklarını sanmıyorum. tüketici kaynaklı bir problem ayrıca sonuçta bu durum