Acil Lütfen Bakar Mısınız

BanuYuzgec

Arkadaşlar kedimi çarşamba günü kısırlaştırdım dün çok hareketleydi yemesinde tuvaletinde sorun da çıkmadı ama gece ve bugün sürekli uyudu sadece tuvalet için kalktı biraz da mama yedi bu kadar uzun süre uyuması normal mi acaba telaşlandım biraz sizce enfeksiyon kapmış olabilir mi

8 CEVAP

Mischka

Kızımı bu nisan'da kısırlaștırdık, bizimki de ilk 1 hafta sürekli uyku halindeydi, ağrıları vardı ve bunu ister yatar kalkarken ister yürür otururken belli ediyordu, ilk günler içli içli inliyor hareket ettiğinde canı yanınca cırlıyordu. Sürekli bir uyku hali mevcut, yemek, tuvalet, uyku șeklinde devam ediyordu. 1.haftanın sonuna 2.haftaya acıları da gözle görülür derecede azaldı bitti. Devamlı uyuyor olması bizi de korkutmuștu fakat, bir ameliyat geçirdi, yorgun ve muhtemelen az ya da çok canı da acıyor, kendini iyileștirmeye, gücünü toplamaya çalıșıyor șu an. Bence sebebi budur, yine de takipte olun, yanında olun ilgilinizi belli edin ona, özellikle bu zamanda buna çok ihtiyacları var, hastalık derecesinde , enfeksiyon vs. Belirtiler Gösterirse harekete geçersiniz. Bence șuanki uyku hali normaldir, bizimki iyileștikten sonra da çok uyur oldu, malum artık kısır ve tombișleșmeye bașlamıș miskin bir kedi o :) geçmiș olsun

Gul36

Benimki de aynı durumda, hatta ben de konu açmayı düşünüyordum. Sürekli uyuyor, ben elimle vermezsem yemek yemiyor, çok az su içiyor. Neyse ki oyun oynatmak istedigimde eskisi gibi hoplayip zipliyor.
Ben yine de bayağı endişelendim ve onun icin iyi bir sey yapmis olsam da arada bir büyük vicdan azabı çekiyorum karakterinin değişmesine neden oldum diye.
Sonuçta büyük bir ameliyat geçirdiler, iç organlarına dokunuldu. Biz nasıl ameliyatlardan sonra geç toparlaniyorsak onlar da aynıdır tabii. Bu yüzden ilk bir hafta-on gün fazla uymaları normal sanırım.

Bilgos

zaten kediler günlerinin yarısından fazlasını uyuyarak geçiriyor bir de üzerine bu yorgunluk gelmiş bu kadar uyuması normal bizde hasta olduğumuzda da bu kadar olmasa da çok uyuyoruz.çok geçmiş olsun herkezin kedilerine

BanuYuzgec

Çok sağolun içim rahatladı

BanuYuzgec

Geçmiş olsun hepimize dün çok telaşlandım ama uyumaları dinlenmeleri çabuk toparlanmaları için gerekli sanırım bugün daha rahatladım ben de

BanuYuzgec

Güncel

Bilgos

zaten kediler günlerinin yarısından fazlasını uyuyarak geçiriyor bir de üzerine bu yorgunluk gelmiş bu kadar uyuması normal bizde hasta olduğumuzda da bu kadar olmasa da çok uyuyoruz.çok geçmiş olsun herkezin kedilerine

BanuYuzgec

Teşekkürler